KONST / Litografier / Färglitografi 14477485
nr 1447 7485
Pierre Alechinsky
(f. 1927), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 88/100, yttermått inklusive ram: 64x44cm
Pierre Alechinsky, belgisk målare född 1927.
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.400 kr
måndag 7 februari 2022
kl 19:31:52
1.100 kr
1.200 kr
1.300 kr